Продаж Бурштину

Державне підприємство «Бурштин України»

Бурштин України

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю», має багаторічний досвід та бездоганну репутацію на ринку ювелірних прикрас, зарекомендувало себе як надійний та потужний партнер, що відповідає за високу якість своїх виробів. Використовуючи досвід майстрів та досягнення сучасності ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, розробляємо та впроваджуємо нові ідеї та моделі продукції.

Вироби підприємства задовольнять смаки найпримхливіших покупців, адже асортимент ДП «Бурштин України» — це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів. Серед них намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, персні, підвіски, кольє і т.д. Кожен виріб неповторний, як і бурштин, використаний для його виробництва, камінь дивує різноманітністю форм та відтінків. За оцінкою Польської Академії наук український бурштин світлого жовто-зеленого кольору визнано унікальним і його видобування пов’язано тільки з українським родовищем Клесова.


Про Бурштин.

Буршти́н або янта́р — природна органічна сполука, щільна і в’язка (скам’яніла) викопна смола хвойних дерев, тьмяні, прозорі й напівпрозорі камінці. Використовується для виготовлення ювелірних прикрас, у парфумерії, народній медицині та електриці.

Древні греки називали камінь «електроном», що означає «притягуючий, приваблюючий» через його властивість притягувати легкі тіла — пушинки, нитки, волосся. Якщо камінь потерти до вовни, він притягуватиме до себе кусочки діелектриків. Римляни називали камінь «харпаксом», що означає «грабіжник», а перси — «кавубою», тобто каменем, здатним притягувати м’якину.

Спеціалісти розрізняють декілька десятків кольорів і відтінків бурштину — від блідно-жовтого до червоно-коричневого, інколи зустрічається бурштин голубий, зелений, білий і безколірний. Відомо 32 види бурштину.

Використовується як виробне каміння, найкращі зразки — як дорогоцінне каміння, бурштинова крихта — для картин з бурштину. В давні часи з бурштину виготовляли посуд, скриньки, підсвічники, табакерки, гребні, брошки, намисто, ґудзики, грубки. Бурштин був і залишається матеріалом мистецтва, ювелірних прикрас і сувенірів. Виготовлення бурштинових виробів не потребує складних у технологічному плані прийомів. Відомий в Литві майстер Костас Толейкис виготовляв з бурштину не лише прикраси, а й панно, картини, люстри, люльки. З відходів художньої переробки бурштину — крихти, обрізків — шляхом сухої перегонки сплавлених і спресованих відходів отримували янтарну кислоту. Лаком, приготованим з дрібних кусочків бурштину покривали скрипки. Інколи цей лак використовували для електроізоляції.


ТОВАРНА БІРЖА «ПЕРША УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА «УКРАЇНА» повідомляє про

проведення повторного аукціону (зі зниженням початкової ціни на 10%)

з продажу необробленого бурштину, що належить Державному підприємству «БУРШТИН УКРАЇНИ».

№ лоту Назва та коротка характеристика Початкова ціна лоту, грн.
Лот №1 Найменування товару: зразки бурштину.
Бурштин український.
Походження каменя: Україна, Рівненська обл., Сарненський р-н, Клесівське родовище.
Класифікаційні ознаки каменя: клас — кондиційний, група – виробний, кількість – 2 шт., маса 548,3 г. + 1395,0 г., колір – червонувато-коричневий: зеленувато-жовтий; жовтий; білий; зеленувато-лимонний. Якісні ознаки – прозорі, напівпрозорі, непрозорі чисті.

329 603,11
(триста двадцять дев‘ять тисяч шістсот три гривні 11 коп.) грн. з ПДВ. 

Атестат №1

Атестат №2

Лот №2 Найменування товару: бурштин сирець, фракція 40-60.
Бурштин український.
Походження каменя: Україна, Рівненська обл., Сарненський р-н, Клесівське родовище.
Класифікаційні ознаки каменя: клас — кондиційний, група – виробний, маса 1602,0 г., колір – червонувато-коричневий: зеленувато-жовтий; жовтий; білий; зеленувато-лимонний. Якісні ознаки – прозорі, напівпрозорі, непрозорі чисті.
84 697,74
(вісімдесят чотири тисячі шістсот дев‘яносто сім гривень 74 коп.) грн. з ПДВ. 

Атестат

Лот №3 Найменування товару: бурштин сирець, фракція 60-100.
Бурштин український.
Походження каменя: Україна, Рівненська обл., Сарненський р-н, Клесівське родовище.
Класифікаційні ознаки каменя: клас — кондиційний, група – виробний, маса 2457,0 г., колір – червонувато-коричневий: зеленувато-жовтий; жовтий; білий; зеленувато-лимонний. Якісні ознаки – прозорі, напівпрозорі, непрозорі чисті.
138 869,64

(сто тридцять вісім тисяч вісімсот шістдесят дев‘ять гривень 64 коп.) грн. з ПДВ.
Атестат

Лот №4 Найменування товару: бурштин сирець, фракція 100-200.
Бурштин український.
Походження каменя: Україна, Рівненська обл., Сарненський р-н, Клесівське родовище.
Класифікаційні ознаки каменя: клас — кондиційний, група – виробний, маса 1718,0 г., колір – червонувато-коричневий: зеленувато-жовтий; жовтий; білий; зеленувато-лимонний. Якісні ознаки – прозорі, напівпрозорі, непрозорі чисті.
118 524,82

(сто вісімнадцять тисяч п’ятсот двадцять  чотири гривні 82 коп.) грн. з ПДВ.
Атестат

Лот №5 Найменування товару: бурштин сирець, фракція 200-500.
Бурштин український.
Походження каменя: Україна, Рівненська обл., Сарненський р-н, Клесівське родовище.
Класифікаційні ознаки каменя: клас — кондиційний, група – виробний, маса 1446,0 г., колір – червонувато-коричневий: зеленувато-жовтий; жовтий; білий; зеленувато-лимонний. Якісні ознаки – прозорі, напівпрозорі, непрозорі чисті.
148 692,18

(сто сорок вісім тисяч шістсот дев‘яносто дві гривні 18 коп.) грн. з ПДВ.
Атестат

Заяви на участь в аукціоні та документи, що додаються до заяв, приймаються з 9.00 год. до 17.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 172, кімн. 817, Товарна Біржа «Перша Універсальна Біржа «Україна».

Для юридичної особи до заяви додаються нотаріально посвідчені копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, виписки з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців і документ, що посвідчує особу представника юридичної особи та її повноваження.

Фізичні особи подають копії паспорта громадянина та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Всі учасники аукціону подають документи, що підтверджують оплату гарантійного та реєстраційного внесків за участь в аукціоні та довідку про відкриття рахунку в банківській установі. Кожний учасник аукціону укладає договір з Товарною Біржею «Перша Універсальна Біржа «Україна» про умови участі в аукціоні та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити біржі винагороду за проведення аукціону.

Реєстраційний внесок в сумі 650,00 (шістсот п‘ятдесят) гривень з ПДВ та гарантійний внесок, що становить 10% вартості лота без ПДВ сплачується на рахунок № 26004160029 в АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО: 380805, код ЄДРПОУ: 35252391, отримувач: Товарна біржа «Перша універсальна біржа «Україна».
Кінцевий термін прийняття заяв три дні до дати проведення аукціону.

Аукціон буде проведено 19 вересня 2016 року об 11.00 год. за адресою:

м. Київ, вул. Антоновича, 172, кімн. 817.

Ознайомитись з товаром можна в робочі дні —

тільки за попередньою домовленістю.

Телефони для довідок: (044) 362-64-53 (094) 927-34-53