Продаж майна збанкрутілих підприємств

Питання продажу майна збанкрутілих підприємств врегульовано ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом» від 14.05.92 р.№ 2343-XII.

Біржа організовує та проводить аукціони з продажу майна боржника в провадженні у справі про банкрутство в порядку, встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», у тому числі в електронній формі (електронні торги).

Як організатор аукціону Біржа, виконує такі функції:

  • розміщує оголошення про проведення аукціону з продажу майна боржника; повідомлення про результати аукціону з продажу майна боржника; повідомлення про скасування аукціону з продажу майна боржника на веб-сайті Вищого господарського суду України та на веб-сайті Міністерства юстиції України у відповідності до вимог Закону та Порядку оприлюднення відомостей, які підлягають розміщенню на веб-сайті державного органу з питань банкрутства, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.07.2014р. № 1104/5;
  • приймає заявки на участь в аукціоні;
  • укладає із заявниками договори про умови участі в аукціоні;
  • приймає на свої рахунки гарантійні внески від учасників;
  • визначає учасників торгів;
  • здійснює проведення торгів;
  • забезпечує належну технічну та методологічну базу для проведення торгів;
  • визначає переможця торгів і підписує протокол про результати проведення торгів;
  • повідомляє учасників торгів про результати проведення торгів;

 

Шановний арбітражний керуючий!

Маємо за честь запропонувати Вам співпрацю з Товарною Біржею «Перша Універсальна Біржа «Україна» у напрямку організації та проведенні аукціонів з продажу майна боржника в провадженні у справі про банкрутство (розпорядження, санація, ліквідація), у відповідності до Закону України від 14.05.1992 № 2343-XII «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», а також по проведенню незалежної оцінки майна та майнових прав.

Товарна біржа «Перша Універсальна Біржа «Україна» має необхідний досвід роботи, відповідні дозволи, ліцензію на проведення земельних аукціонів, Договір з Фондом державного майна України від 22.07.2015р. № 220 про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності, входить до Реєстру організаторів аукціонів по відчуженню державного майна та переліку товарних бірж, яким відповідно до результатів конкурсу надані Державною фіскальною службою України повноваження з продажу майна, що перебуває у податковій заставі, в 2015-2017 роках.

Фахівці Товарної Біржі «Перша Універсальна Біржа «Україна»мають досвід з виконання функцій ліцитатора для центрального апарату ФДМУ з проведення конкурсів з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону таких стратегічних об‘єктів, як «Криворіжсталь», «Луганськтепловоз», «Київобленерго», а також з продажу державних пакетів акцій, та багато інших об’єктів державної власності в процесі приватизації, відчуження, банкрутства.У Біржі є необхіднаматеріально-технічна база та обладнання для організації та проведення торгів(аукціонів) по всійтериторіїУкраїни, в тому числі, за допомогою власної електронної площадки.Біржа є засновникомзагальнодержавноїгазети «МіськийВісник», а також співпрацює з багатьмаЗМІ.. Біржа має діючі брокерські контори в різних регіонах України.

Співпраця з ТБ «Перша Універсальна Біржа «Україна» надає Замовнику наступні переваги: допомога спеціалістів ТБ «ПУБ «Україна» в пошуку потенційних покупців на майно підприємств; проведення оцінки майна підприємств-банкрутів в будь-якому місті України; юридична консультаційна та організаційна допомога фахівців; зниження фінансових та організаційних затрат на проведення аукціонів.

Для отриманнядетальнішоїінформації про порядок розміщенняінформації про проведенняаукціонів та умов співпраці, звертайтесябудь-ласка безпосередньо до нас.

Наша адреса: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86-Д,

тел. 362-64-53, 094-927-34-53


ОГОЛОШЕННЯ

Товарна біржа «Перша універсальна біржа «УКРАЇНА» оголошує про проведення аукціону з продажу майна (цілісний майновий комплекс) банкрута Приватне акціонерне товариство «Рециклінг-Центр». Докладніше >


Товарна біржа «Перша універсальна біржа «УКРАЇНА» оголошує про проведення аукціону з продажу майна (цілісного майнового комплексу) банкрута Спільного Українсько-Російського підприємства з іноземними інвестиціями у формі ЗАТ ”УКРСИБТРАНСАВІА”Докладніше >