Про біржу

Товарна біржа «Перша універсальна біржа «Україна» була створена у 2007 році у відповідності до Закону України «Про товарну біржу».

Товарна біржа «Перша універсальна біржа «Україна» має необхідний досвід роботи, відповідні дозволи, ліцензію на проведення земельних аукціонів, Договір з Фондом державного майна України від 22.07.2015р. № 220 про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності, входить до Реєстру організаторів аукціонів по відчуженню державного майна та переліку товарних бірж, яким відповідно до результатів конкурсу надані Державною фіскальною службою України повноваження з продажу майна, що перебуває у податковій заставі, в 2015-2017 роках.

За результатами конкурсу ФГВФО з відбору осіб для надання послуг уповноваженій особі ФГВФО тимчасової адміністрації або ліквідації банку, за напрямком «Організація торгів», Біржу включено в реєстр суб’єктів господарювання, які можуть проводити реалізацію активів банків.

Товарна біржа «Перша універсальна біржа «Україна» має своє приміщення під офіс, аукціонний зал, технічно забезпечена усім необхідним для проведення біржових торгів, (аукціонів), а також біржа має фахівців з багаторічним досвідом, сертифікатами для підготовки та проведення аукціонів, високо кваліфікаційні юристи проводять консультаційне та юридичне супроводження укладених угод на торгах, аукціонах.

Фахівці Товарної біржі «Перша універсальна біржа «Україна» мають досвід у підготовці та проведення аукціонів таких стратегічних об‘єктів, як «Криворіжсталь», «Луганськтепловоз», «Київобленерго», а також з продажу державних пакетів акцій, та багато інших об’єктів державної власності в процесі приватизації, відчуження, банкрутства, а також майна територіальних громад по всій території України. У біржі є необхідна матеріально-технічна база та обладнання для організації та проведення торгів(аукціонів) по всій території України. Біржа є засновником загальнодержавної газети «Міський Вісник», а також співпрацює з усіма СМІ. В тому числі, Біржа має можливість забезпечити проведення електронних торгів.

Біржа має діючі брокерські контори в різних регіонах України, зокрема: у Чернігівській, Закарпатській, Чернівецькій, Черкаській, Дніпропетровській, Херсонській, Одеській, Полтавській областях.

 

[showmap address=»Украина, г. Киев, ул. Гайдара 50″ marker=»1″ caption=»ТБ ПУБ Україна
м. Київ, 01033,
вул. Гайдара, 50″ map=»ROADMAP» zoom=»16″ scroll=»0″ street=»0″ zoomcontrol=»1″ pan=»1″ mapcontrol=»1″ overview=»0″]

Зали для проведення аукціонів

БЦ «АРЕНА СІТІ», вул. Червоноармійська, 5, «GRAND HALL»

ph5 ph8 ph6 ph7 ph1 ph2 ph3 ph4

БЦ «ЗОЛОТІ ВОРОТА», вул. Володимирська, 49а

ph2-4 ph2-1 ph2-2 ph2-3ph2-6 ph2-5

ЦЕНТРАЛЬНА ЗАЛА, вул. Смоленська 31-33

ph3-4 ph3-1 ph3-2 ph3-3

БЦ «101 Tower» вул. Льва Толстого, 57

ph4-2 ph4-1

Конференц-зал «Олімпік», вул. В.Гетьмана, 1-В

 ph5-2 ph5-1

Конференц-зал «Космополіт», вул. В. Гетьмана, 6

ph6-2 ph6-1

Конференц-зал «Акко», пр. Перемоги, 40-Б

 ph7-2 ph7-1

Конференц-зал «Братислава», вул. Малишко, 1

 ph8-4 ph8-1 ph8-2 ph8-3

Конференц-зал «Президент», вул. Госпітальна, 12

 ph9-3 ph9-1 ph9-2

Конференц-зал «Роял Конгресс Холл», вул. Молодогвардійська, 32

 ph10

Конференц-зал «Дом Кіно», вул. Саксаганського, 6

 ph11